Minust

Minu kireks on poliitika, filosoofia ja keskkond, eriti nende kolme ühenduskohad. Hetkel töötan Eestimaa Looduse Fondis kliimapoliitika eksperdina, varem olen töötanud Keskkonnaministeeriumis. Mul on filosoofia magistrikraad KU Leuveni ülikoolist Belgias ning riigiteaduste bakalaureusekraad Tartu Ülikoolist.

Tegutsen hobikorras illustraatorina ja mul on olnud võimalus illustreerida mitmeid endale südamelähedasi vabakonna projekte ning inspireerivaid tekste – loodan, et seda rõõmu jätkub edaspidigi.

Lisaks armastan ühiskondlikel teemadel kirjutada ja tegelen vahelduva eduga ka kodanikuaktivismiga, alates kliimateadlikkuse tõstmisest kuni avatud ja kaasavat ühiskonda toetavate liikumisteni. Olen korraldanud filosoofia- ja poliitikaalaseid konverentse ja arutelusarju ning aidanud kaasa tudengiliikumistele. Olen Rahvusvaheliste Suhete Ringi ja EYS Veljesto vilistlane.

Akadeemiliselt paelub mind poliitikateooria ja keskkonnafilosoofia, täpsemalt interdistsiplinaarsed valdkonnad nagu poliitökoloogia. Magistritöö raames uurisin linnakeskkonnast võõrandumist ning looduse ja kultuuri eristust. Värske huvina on lisandunud ökoteoloogia.

Foto: Helen Tulp